Plnenie aických prevodoviek - AUTOALEX

Prejsť na obsah
Profesionálna plnička ATF 4000 pre výmenu oleja aických prevodoviek a preplach aických prevodoviek.
Tieto operácie možno vykonávať v aickom, alebo manuálnom režime. Pred výmenou oleja sú usadeniny a nečistoty rozpustené preplachovým aditívom a so starým olejom odčerpané z prevodovky. Tento proces prispieva k predĺženiu životnosti aickej prevodovky a zlepšenie jej funkcie.
V súčasnosti sa čoraz viac stretávame vo vozidlách s aickými prevodovkami. Tieto prevodovky obsahujú pomerne zložité a presné mechanizmy, ktoré vyžadujú k svojej bezchybnej práci striktné dodržiavanie výrobcom predpísané servisné intervaly, čo je predovšetkým pravidelná výmena ATF olejov.
Profesionálna plnička oleja aických prevodoviek, kde na celý proces výmeny oleja dohliada mikroprocesor. Táto plnička je nenahraditeľným pomocníkom pri údržbe každej modernej aickej / DSG prevodovky, pretože vstavané tlakové čerpadlo dokáže odsať a spätne napustiť všetok olej v prevodovke.
Naviac pred samotnou výmenou oleja dochádza k dôkladnému preplachu prevodovky detergentom, ktorý rozpustí aj tie najodolnejšie usadeniny a kaly, ktoré následne aj so starým olejom odtečú von z prevodovky.
Vďaka tejto procedúre dochádza k predlženiu životnosti celej prevodovky + zlepšenie funkcie prevodovky, kedy napr. vďaka pripchanými prepúšťacími kanálmi vo vnútri mechatroniky v prevodovke neprebieha radenie plynule a hladko.
AK STE NIEKDE POČULI O DOŽIVOTNEJ NÁPLNI PREVODOVKY, TAK VERTE, ŽE JE TO IBA MÝTUS

Výmenou olejovej náplne prevodovky v pravidelných intervaloch výrazne predĺžite jej životnosť a zároveň zaručíte jej správnu funkčnosť, teda zachováte požadovaný komfort pri radení a jazde.
AUTOALEX s.r.o.
Hniezde126 | 00421 905 320 950
Tircapo ©
TOPlist
Návrat na obsah